Ogloszenia drobne. Bytom.pl
Bezpłatne ogłoszenia drobne w Bytomiu

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4414 / Ogłoszenia oczekujące: 325
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Bramy garaże ogrodzenia automatyka

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Elektronika

Nr ogłoszenia 78543 z dnia 2020-01-13 / OFERTA PRYWATNA

MIKSER AUDIO RDUCH MX-6A

Nowoczesny mikser akustyczny typu MX-6A posiada 5 kanałów mikrofonowo-liniowych i 1 kanał uniwersalny (Magnet-CD). Kanał mikrofonowo-liniowy posiada: wejście mikrofonowe symetryczne (gniazdo XLR), wł/wył zasilania Phantom, wejście liniowe symetryczne (gniazdo Jack), regulację barwy wysokich i niskich tonów, regulację wzmocnienia i czułości wejść. Kanał uniwersalny posiada wejście asymetryczne Magnet/CD (gniazda Cinch dla kanału L i R) i wejście liniowe asymetryczne (gniazdo Jack), regulowaną czułość wejść, regulacją tonów wysokich i niskich oraz wzmocnienia. Wszystkie kanały wejściowe posiadają wskaźnik poziomu sygnału i przesterowania.
Mikser posiada kanał sumy z trójpunktową regulacją barwy (sopran, alt, bas) i regulacją wzmocnienia, wyjście symetryczne regulowane w zakresie -20 dB - 0 dB (gniazdo XLR) umożliwiające włączenie miksera do wejścia mikrofonowego jak również do wejścia o poziomie liniowym. Mikser MX-6A wyposażony jest w gniazdo słuchawkowe z regulacją głośności oraz w 10-punktowy wskaźnik wysterowania.


Dane techniczne MX- 6A

Wejścia mikrofonowe (XLR) i liniowe (Jack) regulowane, symetryczne, z włącznikiem zasilania Phantom (40V) 1 - 5: 0,5-100mV/ 1kΩ
Wejście uniwersalne Magnet-CD 6: 100mV-1V/ 300kΩ
Wyjście magnetofonowe - nagrywanie 0,56V
Wyjście liniowe wspólne 0,775V
Zniekształcenia nieliniowe < 0,1%
Pasmo przenoszenia 40 - 20 000 Hz
Regulacja barwy oddzielna dla każdego kanału ±15dB
Trójpunktowa regulacja barwy sumy ±15dB
Zasilanie [V] 230
Wymiary szer/wys/gł (mm) 325x75x245
Waga [kg] 2,5

Cena: 1000

Kontakt:

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 61
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszeniadrobne.bytom.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Elektronika
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszeniadrobne.bytom.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszeniadrobne.bytom.pl