Ogloszenia drobne. Bytom.pl
Bezpłatne ogłoszenia drobne w Bytomiu

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 5020 / Ogłoszenia oczekujące: 8
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Bramy garaże ogrodzenia automatyka

Praca - Wszystkie \ Praca \ Praca za granicą

Nr ogłoszenia 68412 z dnia 2019-01-09 / OFERTA PRYWATNA

BREMEN-PRACA DLA OPIEKUNKI

( 28203)BREMEN- praca dla opiekunki od 23.01.19 na 2 mc
WYNAGRODZENIE : 1300e/ mc
Wymagania : dobra znajomość j. niemieckiego oraz doświadczenie w opiece
TEL: 508 624 667
STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:
Wiek: 89 lat Waga: 51 kg Wzrost: 155 cm
Podopieczna ma 2 poziom niepełnosprawności (Pflegegrad 2). Choruje na polineuropatię, demencję ( zapomina się), zaburzenia układu krążenia, częściową inkontynencję ( pieluchy, podkłady). Podopieczna przeszła zawał i zapalenie tętnic (Ateritis Temporalis). Ma słabszy słuch. Seniorka wstaje samodzielnie, korzysta z balkonika w domu i na zewnątrz.
OBOWIĄZKI:
Podopieczna potrzebuje wsparcia w czynnościach dnia codziennego, podczas ubierania, pielęgnacji, czynności higienicznych. Ponadto opiekunka prowadzi dom (sprząta, pierze, prasuje, gotuje, robi zakupy) i towarzyszy podczas wizyt u lekarza. W razie konieczności opiekunka służy podopiecznej pomocą w nocy.
DODATKOWE INFORMACJE:
Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu, dla opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem, Internet, TV, radio. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną na miejscu.
OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O KONTAKT TEL: 508 624 667 FIRMA PFLEGE MIT HERZEN
ZAPRASZAMY ! Jeśli ta oferta pracy Państwu nie odpowiada a nadal szukacie pracy to prosimy o kontakt telefoniczny . W naszej bazie mamy jeszcze wiele innych ofert pracy.

Cena: 1

Autor: Edyta

Kontakt:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 61
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszeniadrobne.bytom.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Praca za granicą
Inne ogłoszenia tego użytkownika (23 ogł.):
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszeniadrobne.bytom.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 ogloszeniadrobne.bytom.pl