Ogloszenia drobne. Bytom.pl
Bezpłatne ogłoszenia drobne w Bytomiu

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 3431 / Ogłoszenia oczekujące: 2
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Inne usługi

Nr ogłoszenia 24627 z dnia 2024-02-09 / OFERTA OD FIRMY

Walentynki, dzień kobiet - artystyczne atrakcje do wynajęcia

Polecamy romantyczne pary, oryginalnych mimów, tajemnicze postacie i nie tylko na walentynki, dzień kobiet oraz inne okazje.

Romantyczne postacie znane i mniej znane, złote, srebrne, z epoki i współczesne zauroczą, zabawią, wprowadzą w romantyczny nastrój, zafascynują, wypromują. Romantyczne żywe figury - scenografia czy teatr?

Gotowe scenariusze "Złotej Pary"( m.in z teatrem ognia), żywe rzeźby, sceniczne etiudy "Barokowej romantycznej pary", szczudlarz z żywą marionetką "Pierrot i Colombina", samotny Pierrot szczudlarz lub mimowie rozdający kwiaty, żywe manekiny na wystawach, improwizacja z widzami, postacie z każdej epoki w konwencji żywych figur, pantomimy, klasycznego teatru, teatru dell`arte, zabawy formą, światłem,ogniem, dźwiękiem, improwizacja.

A może chcesz obdarować swoich gości lub wybrankę serca skręconym na żywo balonowym kwiatkiem umieszczonym w czerwonym serduszku wręczonym przez mima lub szczudlarza... ?? Dla specjalnych klientów spektakle ogniowe i płonące oświadczyny, arie operowe i operetkowe, karykaturzyści i portreciści, śpiewana, tańczona, zagrana walentynka, czytanie walentynkowych życzeń przez telefon, wróżka czytająca przyszłość zakochanych z kart i inne atrakcje na zamówienie.

Masz inny zwariowany pomysł?? Chcesz zorganizować grę strategiczną zakończoną oświadczynami? My zrealizujemy ją dla Ciebie.

Artystyczna Oprawa Wydarzeń "Te Złote"
Ewa Zawalska
www.kuglarze.com.pl
tel: 602 893 372

Autor: ewa

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 602893372

Wstecz

Ilość wyświetleń: 1391
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszeniadrobne.bytom.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Inne usługi
Inne ogłoszenia tego użytkownika (6 ogł.):
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszeniadrobne.bytom.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszeniadrobne.bytom.pl