Ogloszenia drobne. Bytom.pl
Bezpłatne ogłoszenia drobne w Bytomiu

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 2716 / Ogłoszenia oczekujące: 180
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Bramy garaże ogrodzenia automatyka

Motoryzacja - Wszystkie \ Motoryzacja \ Moto-usługi

Nr ogłoszenia 117561 z dnia 2021-10-12 / OFERTA OD FIRMY

Tworzenie treści na strony www

Jesteśmy grupą doświadczonych specjalistów, i chętnie pomożemy Twojej firmie! Przygotujemy wartościowe treści na strony internetowe, jak i zewnętrznych stron www. Każdy z naszych tekstów optymalizujemy dla wyszukiwarki Google, dzięki temu są lepiej widoczne w wynikach wyszukiwania Google.

Od 2013 roku obsługujemy branże e-commerce, tworząc inspirujące treści. Począwszy od komunikacji marki, przez teksty na bloga dla e-sklepów. Pracujemy dla sklepów internetowych z różnych branży, m.in. technicznej, oświetleniowej czy elektrycznej.

Przygotowujemy teksty w języku polskim i wielu innych językach, np. w angielskim, czeskim, węgierskim, rumuńskim, włoskim, ukraińskim, chorwackim i serbskim - cały czas poszerzamy ofertę o nowe języki. Pracują dla nas copywriterzy, którzy stosują słowa używane przez Państwa Klientów na danym rynku docelowym. Treści przygotowują na podstawie materiałów dostarczonych przez Klienta lub na podstawie researchu.

Jak możemy Państwu pomóc?
- strategia content marketingowa dla e-sklepów - przemyślane działania pozwolą zaprezentować Państwa ofertę tak, aby była widoczna i atrakcyjna dla Klienta.
- opisy produktów dla sklepu online - są dopełnieniem zdjęć na karcie produktów i często dzięki nim Klient decyduje się na zakup. Opisy często zastępują kontakt z pożądanym towarem w sklepie.
- blogi dla sklepu online - zaplanujemy odpowiednie treści, przygotujemy harmonogram publikacji oraz napiszemy je tak, aby budować odpowiedni wizerunek e-sklepu i realizować zakładane cele.
- SEO dla sklepu internetowego - odpowiednio dobrane słowa i frazy kluczowe umiejętnie wkomponowane w treści na www skutecznie wpłyną na lepsze pozycjonowanie strony sklepu w wynikach wyszukiwania Google.

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź naszą agencję marketingową i skontakuj się z Nami

https://e-multicontent.pl/

Cena: 499

Autor: Agnieszka

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 717591140

Wstecz

Ilość wyświetleń: 23
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszeniadrobne.bytom.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Moto-usługi
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszeniadrobne.bytom.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszeniadrobne.bytom.pl