Ogloszenia drobne. Bytom.pl
Bezpłatne ogłoszenia drobne w Bytomiu

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 3147 / Ogłoszenia oczekujące: 184
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Bramy garaże ogrodzenia automatyka

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Inne usługi

Nr ogłoszenia 114778 z dnia 2021-01-12 / OFERTA OD FIRMY

My-v.pl portal dla kobiet chcących poczuć swoją niezależność

Każda kobieta jest wyjątkowa, pełna temperamentu, pasji, piękna i stworzona do wielkich rzeczy. Utworzyliśmy MyV, aby ukazać kobietom, że nie tylko mają prawo do szczęścia, czerpania przyjemności z życia, ale też do cieszenia się swoją kobiecością. Zdrowie fizyczne, psychiczne, dbanie o dobre samopoczucie, wygląd wizualny, podążanie za trendami, samorealizacja, pasje czy rozwijanie swoich biznesów, wszystkie te tematy nie tylko interesują panie, ale też pozwalają im dogłębnie zrozumieć i poznać siebie.
Nasza działalność dla kobiet to coś zupełnie niespotykanego, gdyż otwieramy się tak naprawdę na potrzeby pań z wielu różnych perspektyw. Oprócz tego pokazujemy, że bycie kobietą może być po prostu przyjemne.
Spektrum naszych celów jest niezwykle szerokie, gdyż tworzymy markę luksusową dla kobiet, które znają swoją wartość i nie boją się sięgać po najwyższe cele. Odpowiadamy na potrzeby kobiet, ich pragnienia, kładziemy duży nacisk na poszerzanie świadomości, ale też na edukowanie i pokazywanie, że masz prawo do sterowania własnym życiem.
Dajemy możliwość korzystania z produktów stworzonych dla silnych i niezależnych kobiet oraz do skorzystania z oferty pełnej usług, które trafiają prosto w potrzeby współczesnych pań. W końcu naszym największym atutem jest to, że jak żadna inna marka, doskonale rozumiemy, wokół jakich zasad funkcjonuje nie tylko kobiecy umysł, ale też serce. Rozumiemy, że dopiero stworzenie tak szerokiej oferty, jak nasza pozwala nam realizować wizję, polegającą na stworzenie kompleksowego conceptu, którego centrum ma być kobieta spełniona, szczęśliwa, znająca własne potrzeby i czerpiąca z życia całymi garściami.
https://my-v.pl/

Autor: My-V.pl

Kontakt:

  • adres email:

Wstecz

Ilość wyświetleń: 27
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszeniadrobne.bytom.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Inne usługi
Inne ogłoszenia tego użytkownika (7 ogł.):
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszeniadrobne.bytom.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszeniadrobne.bytom.pl