Ogloszenia drobne. Bytom.pl
Bezpłatne ogłoszenia drobne w Bytomiu

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 3147 / Ogłoszenia oczekujące: 184
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Bramy garaże ogrodzenia automatyka

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Inne usługi

Nr ogłoszenia 114751 z dnia 2021-01-08 / OFERTA OD FIRMY

My-V.pl-portal inny niż wszystkie-Przekora, upór i motywacja

My-V.pl – portal inny niż wszystkie - Przekora, upór i motywacja — w kilku słowach o kobiecej ikonie himalaizmu Wanda Rutkiewicz

Wanda Rutkiewicz na stałe zapisała się w historii himalaizmu. W końcu skutecznie przekraczała wszelkie granice i spełniała swoje marzenia. Jednak jej życie to była ciągła sinusoida — szczęście nieustannie przeplatało się z tragediami.

Kim była Wanda Rutkiewicz?

Wanda Rutkiewicz-Błaszkiewicz urodziła się w 1943 roku na Żmudzi, miała trójkę rodzeństwa — dwóch braci i siostrę. Po drugiej wojnie światowej wróciła do Polski, a wkrótce potem przeprowadziła się wraz z rodziną do Wrocławia, gdzie rozpoczęła naukę w liceum. Później ukończyła też studia na Politechnice Wrocławskiej. W tym czasie jej przyszłość jeszcze nie była związana z himalaizmem. Większe zadatki miała na świetną siatkarkę — wtedy marzyła o otrzymaniu powołania do gry w reprezentacji narodowej.

Wanda Rutkiewicz — jedna z najsłynniejszych himalaistek na świecie
Prawdziwego bakcyla do wspinaczek górskich Wanda Rutkiewicz złapała jeszcze w czasie studiów. Postanowiła wtedy wpiąć się na Sokoliki pod Jelenią Górą bez żadnego sprzętu czy zabezpieczenia. Emocje, jakie wówczas poczuła, wprost popchnęły ją do realizacji kolejnych celów. Z czasem wręcz uzależniła się od kolejnych wypraw, a jej znajomi z pracy opowiadali o tym, jak Rutkiewicz ciągle przychodziła zakatarzona, bo nawet zimą spała na strychu w śpiworze, żeby popracować nad swoją odpornością i wytrzymałością.

… chcesz więcej… setki niesamowitych artykułów znajdziecie na naszym portalu. Piszemy o sile kobiet, o motywacji o seksualności i sensualności, tworzymy wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych Pań. Stań się częścią naszej społeczności.

https://my-v.pl/przekora-upor-i-motywacja-w-kilku- slowach-o-kobiecej-ikonie-himalaizmu/

Autor: My-V.pl

Kontakt:

  • adres email:

Wstecz

Ilość wyświetleń: 26
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszeniadrobne.bytom.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Inne usługi
Inne ogłoszenia tego użytkownika (7 ogł.):
Skuteczna reklama firmy
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszeniadrobne.bytom.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszeniadrobne.bytom.pl